| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile, mama mea, isi simte mana stanga amortita in permanenta. Mi-o spus sa intreb pe net. Vrea niste pareri. Ce ar putea fi si daca ii trece dupa un timp.

Ms. Dau funda xD

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate fi si de la inima, du-te la medic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti -a zis sa cauti pe net in loc sa mearga la un medic?

| Mecumesetignoras a răspuns:

Buna! S-ar putea sa simta amorteala asta daca a facut mult efort, sau de obicei este asociat la un infart miocardic dar nu cred ca este asta deoarece ai spus ca amorteala persista de cateva zile. In orice caz, nu te lua dupa ceea ce scrie pe internet! Cel mai bine te duci la un control la doctor, sigur nu e nimic grav.
Multa bafta! :*