| anonim_4396 a întrebat:

De ieri sau alaltaieri nu mai stiu, parca ma doare burta. Adica nu tare, doar ca daca nu mananc ma doare, daca mananc ma doare. In plus nu e mereu. Doar ca e enervant.
Nu am dat prea multe informatii, insa, dati cu o parere ce e?
Am 12

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Emazio a răspuns:

Cumpara un recipient de scaun fara cultura si du l la analize, posibil sa ai gastrită