| florin1998 a întrebat:

De vreo 3 zile a inceput sa ma doara in buric, mai ales la urinare. Ieri am observat si o pata rosie sub buric dar astazi a inceput sa dispara (nu a aparut o umflatura sau ceva asemanator). Aveti idee ce ar putea fi? Maine o sa merg la medic dar vreau sa stiu la ce sa ma astept.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La ce medic te duci tu sîmbăta? poate la urgență ca in weekend alti medici sunt liberi.

| aimullah123 a răspuns:

Nu avem de unde sti nici noi.
Important e sa nu te sperii. Cu siguranta nu e nimic grav.
Probleme grave pot fi recunoscute dupa niste simptome severe in cele mai multe cazuri.
Deci nu e cazul. Relaxeaza-te si nu cauta pe net. Acolo gastesti numai prostii.