| gabrielasece a întrebat:

Acum cateva săptămâni mi-a aparut o pata roz pe abdomen iar acum cateva zile a inceput sa-mi apara bubite pe coapse, brate si gat. Stiti ce ar putea fi? Trebuie sa mai astept cateva zile pentru a merge la medic asa ca mi-ar placea sa stiu cu ce ma confrunt. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Trebuie sa mai astept cateva zile "

nu trebuie (dacă nu-ți impune nimeni), du-te la medic