| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Am 19 și vreau să vă spun că câteodată am poluții nocturne adică când dorm și în timp ce am poluții nocturne simt o placere foarte tare. Ce înseamnă asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Ce inseamna asta?
Pai, inseamna ca ai nevoie de frichineala. Mobilizeaza-te, fa-ti o strategie, un plan astfel incat sa te "lipesti".
Polutia nocturna nu e ceva anormal, e un mecanism al corpului de a elimina excesul de "lapte", de a restabili un echilibru hormonal si psiho-emotional. Dar daca se intampla, e semn ca esti la refuz, ca s-a ajuns la supapa de supra-presiune.
Deci, la treaba. Dar in doi. Daca nu se lipeste nimic, mai ajuta-te si tu singurel, cand si cand. Dar nu face un obicei din asta, ca risti ca cazi pe panta in care doar asa iti vei rezolva problemele sexuale si astfel nu vei mai simti nevoia unei prezente in intimitate. Si dai in altele, de data asta la nivel de depresie si singuratate.
Spor la vanatoare!

| FredericChopin a răspuns:

Inseamna ca e normal orice baiat are "polutii nocturne" de pe la varsta de 12-14 ani deci in concluzie NU AI LA CE SATI FACI GRIJI