| natalia34 a întrebat:

Buna din nou.am nevoie de ajutor.am de cateva zile,niste bubite cu apa sau puroi nu stiu sigur, intre fese, putin mai sus.ma mananca si ustura cateodata. ajutati-ma va rog daca stiti ce sunt.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mario76 a răspuns:

Posibil sa fie din pricina transpiratiei. Dar, cel mai util ar fi, un consult la dermatologie. Nu ezita!

| natalia34 explică:

Problema este ca nu transpir in aceste zone.am luat acum un tratament. marul lupului se numeste, nu stiu daca ma va ajuta.