| CreEppY a întrebat:

acum cateva zile m-am ras si mi-au aparut niste bubite rosii, acum s-au transformat in niste bubite albe care arata si pot fi scoase exact ca si cosurile care ma mananca si ma ustura foarte, foarte putin la frecare. Ce pot face? Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic grav, te-ai iritat de la lama probabil nesterilizata, ( folosita) ori nu ai folosit spuma de barbierit.

| MyNameIsCata a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau(sigur a trecut si el prin asta) sau du-te la un dermatolog.

| lTudyl a răspuns:

Dai cu crema hidratanda pentru fata cateva zile si trece!