| totElodia a întrebat:

Este cienva la Liceul de Arta din Ploiesti?
-Cu ce medie se intra acolo?
-Este greu? Adica de exemplu daca vrei sa fi Actorie acolo, materiile sunt grele?
-Pe ce materii se axeaza la Actorie?
(Scuzati categoria).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Diamondsz a răspuns:

Buna.Da,sunt eu.Trebuie sa ai media peste 8, 50.Nu.Se bazeaza mai mult pe profilul la care esti.Nu se face multa scoala. Actorie? Eu nu stiu de nicio actorie.Doar de Muzica, Arte plastice, Arhitectura.

| alexandru66666 a răspuns:

Ii cel mai NASPA liceu!