| Gal_Flavia_1997 a întrebat:

Buna, este cineva de pe acest site medic dermatolog? Aș avea o intrebare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Nu vei gasi un medic pierzand vremea pe TPU. Unii, sub protectia anonimatului, vor spune ca au cunostinte medicale dar nu te lua dupa ei!

| MihaelaDart a răspuns:

Ai gasit locul perfect, aici sunt destui savanti in medicina!
Sa nu ingrasam gluma. Draga mea, daca doresti un medic dermatolog mergi la o clinica privata si mergi cu incredere la medic. Aici se dau sfaturi, dar nici unul dintre noi nu suntem medici cu licenta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa auzim intrebarea

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar pe acest site nu sunt medici, nici dermatologi si nici din alt domeniu.
Aici sunt marea majoritate copii si cativa adulti, care ne dam cu parerea, sau dam sfaturi din experienta proprie.

| Lukasssz a răspuns:

Nu sunt medici pe site-ul asta, vrei sa stii de ce? Pentru ca niste medici nu au timp sa frece menta.