| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Eu stau la casa si, de multe ori cand cobor scarile (nu am papuci de casa) simt o intepatura in mijlocul talpii piciorului stang (destul de puternica intepatura), ca si cum as avea un mic ac infipt acolo. Cand m-am uitat in talpa, nu aveam nimic, nici macar vreun punct rosu sau de oricare alta culoare. Cand am apasat, aceeasi chestie (nu am mai simtit nimic), dar, dupa ce am apasat cu degetul in talpa, cand mergeam iar ma intepa, dar nici pe departe asa tare cum ma inteapa cand cobor scarile.
Ce ar putea fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AleLiana a răspuns:

Acelasi lucru il simt si eu uneori.Nici eu nu imi dau seama ce ar putea fi.