| ancaflorian a întrebat:

Imi puteti recomanda un psihiatru bun in Cluj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Unul din cei trei medici nominalizati in link :http://www.saptamanamedicala.ro/......cuti-.html

p.s. Din cate stiu, dr.Doina Cosman s-a pensionat dar consulta la clinica "Psihomedica"

| NLS a răspuns:

Doina Cosman, daca ai norocul sa o prinzi libera