| Deutsa17 a întrebat:

in legatura cu celebra 'pastiluta de a doua zi' daca am luata azi si sa zicem ca la decurs de o saptamana mi-a aparut menstruatia si mie de obicei imi vine pe data de 1 a luni. e posibil ca pastiluta sa nu isi fi facut efectul? penet am vazut ca asta ar fi declansat mentruatia si ca este ceva normal, dar vreau sa fiu sigura, cineva care stie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Baby04 a răspuns:

Este ceva normal, pastiluta si-a facut efectul! kiss Ti-a declansat menstruatia, ceea ce este normal! Nu te ingrijora:*!