| anonim_4396 a întrebat:

La un consult ginecologic doctosul isi poate da seama daca te-ai dezvirginat prin OB sau prin act sexual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Doctorul poate vedea daca mai esti sau nu virgina nu si modul in care ai facut-o!
Pentru "Bubulin4ik"-POTI sa te dezvirginezi cu OB! Nu mai vorbiti prostii daca nu va pricepeti! Funda?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda ca medicul sa-si dea seama cum a fost rupt himenul, el arata exact la fel daca l-ai rupt facand spagatul, folosind abuziv ob-uri sau facand sex.

| mona a răspuns:

La un consult ginecologic doctorul vede daca esti virgina sau nu, in schimb nu are de unde sti cum te-ai dezvirginat[ adica prin ce metode ]

| WolfGirl a răspuns:

Ok..in primul rand nu te poti dezvirgina cu un O.B. \happy si da, ginecologul isi poate da seama daca mai esti sau nu virgina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Medicul poate spune că NU mai eşti virgină!

NU poate spune cum te-ai dezvirginat ( cu OB-uri, cu degetul, sau cu un penis )!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Întotdeauna la un consult ginecologic se va vedea dacă mai eşti sau nu virgină!
Bubulin4ik asta vorbeşte bazaconii, ie!
Tampoanele dezvirginează oameni buni, da ce să ştim noi deştea...nu!
Te pup!

| LineGuide a răspuns:

Nu, n-are de unde sti. Poate numai marimea p'acolo, dar el vede ramasitele nu vede si ce a provocat acele ramasite.

| Violente a răspuns:

Eu nu cred, doar vede că nu mai ești virgină și atat.

| BonneLess a răspuns:

Buna!
Un ginecolog vede daca mai esti virgina sau nu, dar nu vede ce te-a dezvirginat.
P.S.: Exista si OB-uri pentru virgine, sunt mai subtiri decat celelalte.
Pa pa!kiss

| Bubulin4ik a răspuns:

La un consult ginecologic vede ca nu mai esti virgina efectuind un control!
Dar treaba cu OB e mare prostie!
NU ai cum sa te dizvirginezi cu OB!
Bafta si ai grija de tine!:*

| Pisoiashh a răspuns:

Nu ai cum sa-te dezvirginezi cu Ob-ul, asa cum nu te poti dezvirgina cu degetul! La virgine intra un deget fara sa o dezvirginezi...si ginecologul logic ca vede daca mai esti sau nu...dar nu vede cu ce te-ai devirginat! Bafta.