| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Ma doare mana dreapta de la umar in jos.Sa fie oare febra musculara de la curatenia de Paste(am batut covoare, am avut mult de vopsit si tot cu mana dreapta)? Astept raspuns
Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este de la febra musculara.
Ai putea incepe sa faci curatenie mai des, in felul asta, nu vei mai faci febra musculara si vei avea tot timpul casa curata.