| Predalari a întrebat:

Buna mi am bagat piercing in buric acum 2 luni si de vreo 2saptamani am un fel de carne, sange crescut peste el o bucatica foarte mica ce credeti ca este? S au ce trebui sa fac? Dati mi un sfat dau fundita! Pliz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

S-a incarnat si trebuie sa mergi sa-l vada un medic! Ce te prostesti cu asemenea aiureli! Lasa corpul frumos cum il avem de la bunul D-zeu insa mereu avem idei aiurea ca sa murim mai repede - suntem oricum prea multi si prostia din ce in ce mai mare! Numai bine!

| Chernobyl a răspuns:

Ai facut o infectie trebuie sa te duci la doctor ca acasa nu te poti trata.