| MindExplode a întrebat:

prin exercitii fizice scap de celulita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Da scapi dar trebuie facute f multe exercitii! Vezi ca sunt creme speciale pentru asa ceva la farmacii!happy Cele de la avon nu ti le indic! Mai sigure sunt cele de la farmacii sau chiar prescrise de doctorul de familie! Fundita te rogg happy

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Cu parere de rau, nu. Se mai amelioreaza putin, dar, nu te ajuta mult. Pa!

| fanJBfan a răspuns:

Poi sunt ff multe creme care stiu ca au fost incercate si au dat rezultate.
Incearca de la Avon, si anumite aparate. si exercitii in exces

| LemonCandy a răspuns:

Pai. prin fff multe exerciti.
Dar este crema la Avon. pentru celulita. si nu e scumpa deloc happy
[Iti place Vampire Diaries? :X:X]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da