| Deea_4962 a întrebat:

Am citit pe internet despre ceaiul de lemn dulce/radacina de lemn dulce si as dori sa il folosesc pentru cresterea sanilor, dar este contra indicat persoanelor cu chisturi ovariene si eu am chist dar este foarte mic. Oare il pot folosi? Eu am 17 ani, exista vreun risc?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu il poti folosi. Fiindca dintr-un chist mic, daca iei ceva interzis, o sa faci mai multe si mai mari.

2 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Mai bine pentru cresterea sanilor folosesti alte produsewinking
te-as putea recomanda eu niste produse, da-mi add bia_coolgirl94
nu e bine sa risti pentru un aspect mai frumos
te joci cu sanatatea ta.

| Edy1995 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la doctor sa il intrebi, nu merita sa risti.