| Elena1609 a întrebat:

Buna seara, Am nevoie de exerciții pentru a slabi la coapse neaparat am cautat pe Youtube si am vazut un videoclip al unei chinezoaice care a facut timp de 7 zile exercițiile acelea si a slabit la coapse 3 cm. Cine a facut exercitii de genul si au functionat va rog sa imi spunaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Corpul slăbește de unde vrea el nu de unde vrei tu.
Exercițiile au ajutat-o la slăbit din cauza efortului cardiovascular. Oricum nu ai nimic de pierdut. Poate slăbești mai puțin, sau poate chiar mai mult.

| Lupică27 a răspuns:

Habar n-am dar incearca ceva in genul asta
https://www.youtube.com/watch?v=kg5hXfcVm6g