| UrsuValentina a întrebat:

Buna seara! Imi poate spune cineva cum se pot face programari la spitalul CFR pentru o operatie de cataracta? Pentru ca telefonic nu am putut rezolva si de intrat, am inteles ca nu se da voie sa cauti pe nici un doctor. Stie cineva cum pot face o programare la dl dr Ion Cijevschi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergand la acel spital in persoana, cu trimiterea de la oftalmolog si buletinul in mana.