| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva un ginecolog bun in oradea? Si cum as putea sa-l contactez.Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Dr. Samuel Geza este un ginecolog foarte bun.

Adresa de la un cabinet:
Oradea Str Nicolae Jiga, 28, ap 1
Reper: Centru-Langa Magazinul Crisul

Program: MIERCURI: 16:00-20:00
VINERI: 14:00-18:00
Tel: 0259 412 785

ori la Maternitate

( lucra si in Policlinica Pelican din Nufarul - nu stiu daca inca mai lucreaza si acolo )