| NuDauNiciunNume a întrebat:

Buna! Stie cineva cate calorii are burgerul Crunchy Chicken de la PlanetBurger? Nu gasesc pe net. Contine chifla, carne pui, o felie branza topita cu cheddar, salata iceberg, maioneza si rosii. M-ar ajuta mult si valorile nutritionale. Doresc sa il introduc intr-o aplicatie de masurat caloriile dar nu il gasesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 500 ca ori burger