| monyka_8858 a întrebat:

stie cineva cum pot scapa de cosurile de pe piept? ce as putea cumpara? va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Demachiaza zona de 2 ori pe zi cu un demachiant pentru ten gras, aplica o lotiune tonica, apoi o masca cu argila( amesteci argila cu zeama de lamaie). Masca o pui zilnic in prima saptamana, apoi de 2 ori pe saptamana, pana scapi de cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste dupa ce-ti speli corpul cu un gel de dus, un exfoliant pentru corp, apoi dupa baie aplica o crema de corp. Daca tot vor apare incearca un gel antiacneic pentru fata si-l vei folosi si pe piept, pe acele cosuri.

| WolfGirl_7623 a răspuns:

Buna, poti folosi o crema de la Herbagen, Snail Extract sau Skinoren, le gasesti pe amandoua la farmacie si sunt foarte bune... le folosesc de ceva vreme si chiar dau roade big grin