| ellutza a întrebat:

Stie cineva cum se numeste emisiunea aceea in care mai multi bolnavi cu diferite afectiuni, sunt dusi pe o insula unde urmeaza tratamente alternative (cu argila, fructe si legume etc)? Parca pe reality zone era...(dau fondita )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eunumadaucuspray a răspuns:

Se numeste The spa of embarrassing illnesses(si da se difuzeza pe Zone Reality)