| dreamer439 a întrebat:

Buna tou, ma poate ajuta cineva cu un pret estimativ pentru operatia de timpanoplastie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Buna

Nu cred ca e cazul in aceasta privinta de pareri de tarif pentru operatie.
La consutatie, trebuie sa primesti toate informatiile necesare, si cele legate de tarif sau intrebi tu la consultatie. Daca nu te simti pregatita pentru o consultatie, atunci apeleaza medicul / clinica respectiva.
La consultatie nu trebuie sa te programezi direct pentru operatie, mergi ca sa beneficiezi de consiliere medicala si poti spune ca vei revenii cand esti pregatita financiar pentru operatie.