| Bulucisorin20 a întrebat:

As dori cine mă poate ajuta cu un preț estimativ al costului de montaj și punere în funcțiune a unei centrale pe peleți? Menționez că trebuie montate 8 calorifere și un boiler termoelectric.Suprafata totala cca100mp.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiecare firmă /echipă, zonă și clădire are prețul ei, în parte.
Numai la fața locului se poate face un necesar de materiale aproximativ, la fel și manopera.
Deci... Contactează instalatorii din zona ta, și vezi ce estimare îți pot face.

2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Nu se face o estimare pe nevăzute. Nici măcar cu aproximație. Cine susține altceva este inconștient și răuvoitor. Cheamă pe cineva specializat la fața locului, nu pe nea Caisă din colțul străzii, și vei avea toate informațiile.

| Aurora99 a răspuns:

Dacă sunteți din București/Ilfov, sunați la nr. de tel 0730 111 131 sau trimiteți un email la adresa de email din linkul de mai jos. Băieții lucrează în regim urgent, la orice oră și în orice zonă, sunt serioși și au prețuri foarte avantajoase. Luați legătura cu Cristian și vă va trimite el o echipă să vă rezolve tot.

https://instalatori-nonstop.ro/contact/