| alma1115 a întrebat:

a-ti folosit vreodata colonix, daca da, spuneti-mi si mie daca este un produs bun si isi merita banii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ion2015 a răspuns:

Sincer nu se merita, este foarte scump si nu are efectele mult dorite, daca vrei un detoxifiant bun incearca detoxicolon si te asigur ca vei observa rezultatele, am incercat si eu funda?