| danaa908 a întrebat:

Am 14 ani si sunt foarte slaba dar totusi am celulita si vergeturi pe. fundhappy

Puteti sa imi spune`ti ce exercitii ar trebui sa fac si ce creme sa folosesc ca sa dispara sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Celulita nu prea poți scăpa de ea prin exerciții, decât prin masaj și să reduci consumul de băuturi acidulate.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Si eu am vergeturi, dar am cumparat o crema de la AVON ''Solutions'' care a dat rezultate.Tot de la Avon poti sa-ti cumperi crema pentru. celulita.

Unii spun ca nu e buna aceasta crema, dar eu m-am riscat si am cumparat-o, intr-adevar la mine a dat rezultate. Mult succes!