| anonim_4396 a întrebat:

In fiecare zi am aceste simptome: dureri de cap, stari de ameteala si de lesin, lipsa poftei de mancare, oboseala, insomnii. Credeti ca ar putea fi vorba de o anemie severa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Posibil,consulta un medic, fa niste analize...

3 răspunsuri:
| dididiana523 a răspuns:

Iti sugerez sa mergi si sa intrebi la doctor, el sigur va sti ce sa faca.

| ridhimagupta a răspuns (pentru dididiana523):

Multumesc mult

| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Si eu am avut aceleasi probleme am fost la medic si au constatat ca nu mi se oxigeneaza creierul si acum dupa un an nu ma mai doare capul plus ca m-am tuns si scurt