| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema....Deci. Eu pe 20 august plec la Piatra Neamt si s-ar putea ca in acea perioada sa-mi vina menstruatia. Problema este ca fosta mea invataoare(cu care merg in tabara) a spus ca din cauza ca drumul e foarte lung, se gandea sa mergem cu o zi inainte si sa dormim la o manastire. Pot merge la manastire daca sunt pe ciclu? In biserica stiu ca nu pot si ma gandeam ca nici in manastire nu pot merge sau poate dormi. Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa dormi la poarta din cauza asta, in sacul de dormit sub un copac.

| AlexMsA a răspuns:

Termina cu prostiile fato. ii normal sa iti vina ciclu si nu ar trebui sa iti fie rusine. si cum dumnezeu a creat tot, v-a dat voua menstruatie asa ca nu e ceva rau.