| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare, tulburarea de panica aduce starea de derealizare, starea aia ciudata de irealtiate sensibil la lumina cum ai fi intr-un vis astept un raspuns RAPID!.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| trisha88 a răspuns:

Buna, eu am avut un atac de panica la dentist, m-a cuprins o frica, simteam ca ma sufoc si am inceput sa tremur foarte tare, alte dati am avut doar stari de rau simteam ca nu primesc aer si imi amortea bratul stang.Probabil ca simptomele variaza de la o persoana la alta, eu nu sunt medic, am vrut doar sa -ti impartasesc cum a fost la mine.