| sexymonster66 a întrebat:

am si eu o problemastraight face
De cateva zile am abdomenul umflat, si respir mai greu.
Mi-au iesit si cateva pete pe spate :-s. Pe net am vazut ca poate fi de la ficat. Dar nu stiu straight face||
Si la doctor mi-e frica sa merg -.-.
Va rog ajutati-ma, dau funda! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic.Nu te vindeci pe Tpu.Cat nu e prea tarziu.

| Azµre a răspuns:

Du-te la medic numai insinua că ți-e frică, recunoaște că nu vrei să mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu există altă soluţie decât să mergi la medic.
Te duci şi vezi despre ce-i vorba.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Mergi la doctor poate n ai mare lucru, doctorul nu te maninca si nici nu te bate, doar te vindeca, ia pe cineva cu tine si du-te direct fara sa te mai gandesti

| floppy98 a răspuns:

Deci tu in loc sa te duci la medic ca tot omul sa te ajute el pentru ca totusi el e profesionist, tu vii si intrebi pe TPU?
mergi la medic e cea mai buna idee