| anonim_4396 a întrebat:

As avea o problemuta...Ma doare burta in partea stanga jos. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Raceala,infectie urinara, ceva la rinichi

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand sa mergi la medicul tau de familie!
El iti va putea da leacul!
Succes!

| Quanah a răspuns:

Daca esti fata, probleme la ovar [din cate ai precizat in intrebare]. Daca esti baiat, atunci nu stiu.