| 1DPinkpOint a întrebat:

Buna,TPU! As dori sa aflu care este procentul de grasime corporala in functie de greutate..inaltime/varsta happy. Am cautat mai peste tot,dar tot ce gasesc sunt calculatoare online, si nu stiu cat sunt 'de incredere'. [funda :*]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Nessie a răspuns:

Pai daca ai 1.60 inaltime trebuie sa ai 50 de kg.
Scazi 10 din inaltime si afli ce greutate trebuie sa ai.