| KaterinaPetrova a întrebat:

Buna tpu.as vrea sa iau calciu efervescent si magneB6. Acestea fac pofta de mancare? Ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Incearca mai bine Cavit 9
este cu arome de care vrei ca niste ciocolatele
are si calciu si vitamine
se gaseste si pentru copii si pentru adulti

| Oana92 a răspuns:

Nu dau pofta de mancare si nu ingrasa, calciu si magneziu sunt minerale, nu vitamine.Dar nu lua pastile efervescente, sunt tampenii, se depun pe rinichi si vei avea probleme

| Georgiana05 a răspuns:

Eu am luat o perioadă calciu, şi m-am îngrăşat.
Depinde de organism.

| Ezio13 a răspuns:

Da face pofta de mancare si ingrasa... A luat mama. tongue acum nu stiu daca la oricine.