| TeyMar a întrebat:

As vrea sa mai slabesc cateva kilograme.Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dianaㄨ a răspuns:

Mult sport, in special ceva care sa-ti solicite toti muschii si sa te faca sa transpiri foarte mult.

Mananca alimente slabe in calorii, uite aici tabelul :
http://calorii.oneden.com/
Mult succes!

| DushulRece a răspuns:

Aveti 10000 de intrebari de genul asta cu tot felul de grasi care vor sa slabeasca...sau invers. cauta in arhiva si o sa gasesti 100 de retete, nu mai puneti mereu intrebarea asta!