| andreeaoprea a întrebat:

Avand in vedere ca eu lucrez foarte mult cu calculatorul, as dori sa imi iau ochelari doar pentru protectia ochilor intrucat nu am probleme cu vederea. Stiti sa imi recomandati un oftalmolog bun, dar nu foarte scump? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Nu vrei sa scrii si in ce localitate?

| andreeaoprea explică (pentru JulyStorm):

Bucuresti big grin