| BoOoMbOnik a întrebat:

Cam cat costa in magazine (am vazut si in farmacii) sau farmacii un cantar? ma refer la cele cu care isi verifica oamenii greutatea, nu cele pentru alimente. As vrea sa raspunda doar cei care au vreo idee nu raspunsuri eronate. multumesc! funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat unul cu 50 lei digital, mare teapa!laughingNu e bun de nimic, sa nu iei ca nu sunt bune, au un sitem de cantarire care da erori mari de tot, cele mai bune sunt cele mecanice le gasesti undeva in jur de 30-35 lei max.

6 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai in magazinele de electrocasnice costa un jur de 40-60 de lei un cantar depinde de firma.

| passarisMB a răspuns:

Aprox 50lei.mai exact 49 big grin

| Darkguy a răspuns:

10-50 lei

| Anonim0096 a răspuns:

Eu am luat un cantar pentru persoane electric cu 28 Ron, mai ieftine sunt cele cu acul acela!

| Bonciu_Robert_1999 a răspuns:

40-50 ron.Dar depinde, sunt si acele cantare cu ac care costa in jur de 20-30 ron, FUNDA big grin Pliss

| emmastone1 a răspuns:

Pai depinde de cat de perfomant este cantarul, preturile variaza intre 50ron si 200ron.