| millar a întrebat:

ce aplicati cu exercitii pentru slabit ...care dau rezultate stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iată lista cu sporturile care sunt printre cele mai eficiente din punct de vedere al caloriilor consumate.
10. Mersul cu rolele – 548 de calorii pe oră
9. Baschet: 584 de calorii pe oră

8. Rugby: 584 de calorii pe oră

7. Tenis: 584 de calorii pe oră
6. Alergatul cu 8km/h: 606 de calorii pe oră
5. Alergatul pe scări: 657 de calorii pe oră
4. Înotul: 715 calorii pe oră
3. Taekwondo: 752 de calorii pe oră
2. Săritul cu coarda: 861 de calorii pe oră
1. Alergarea a 12, 8 kilometri într-o oră: 861 de calorii

sursa https://curiozitati-despre-orice.blogspot.com/......s%20%20%3F

| happycat1 a răspuns:

Eu stiu ca dietacu mere functioneaza

| millar explică (pentru RAY):

Am cerut aplicatie...eu in zona mea nu pot practica aceste sporturi.

| millar explică (pentru happycat1):

Nu vreau o dieta, vreau o aplicatie cu exercitii mai multe

| RAY a răspuns (pentru millar):

Serios nu poti alerga wow dar unde stai?

| RAY a răspuns (pentru millar):

Millar a evaluat răspunsul tău Serios nu poti alerga wow dar... ca fiind şi eronat.

este un puturos cronic baiete