| LetMeHelp a întrebat:

Ce se intampla daca mananci pane mucegaita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Eu nu am patit nimic, daca esti sensibil atunci poate sa-ti fie rau sau sa vomiti...

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Nimic, numai daca esti sensibil la stoma, poate vomiti sau te simti rau, gen balonare sau durere de mate happy.

| DarkBlood32 a răspuns:

Poti muri.

| PaulCCraciun a răspuns:

Greata, varsaturi, si te poti strica la stomac, posibil sa iti petreci o noapte pe 'tron'

| Leops a răspuns:

O sa-ti fie rau, sau mai rau o sa versiwinking