| PeacEx333 a întrebat:

Cum pot scapa de matreata? Adica vreau sa spun..ma spal de 2 ori pe saptamana cu head&shoulders si niciun rezultat sad plsss heeeellppppppppp funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este la toate farmaciile un produs
"Nizoral", roz, care iti pui ca si un sambure de nuca pe post de balsam, si dupa cateva spalari iti trece. Ti-l recomand pentru ca eu l-am folosit, si am scapat de matreata foarte repede. Nu te mai lua dupa samponuri, fiindca doar reclama e de ele. Bafta!

| ir3al a răspuns:

La yves rocher este un sampon anti matreata (9.99 lei ) si este foarte bun crede-ma am avut si eu probleme si de cand am inceput sa il folosesc nu mai am matreata deloc.Bafta