| Fanatic000 a întrebat:

De 4 zile ma tot doare burta, mai exact intre buric si capul pieptului. Chiar nu stiu ce sa fac, de 4 zile ma doare incontinuu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi cu unul din parinti la medicul de familie! Nu te lua dupa idiotii care dau diagnostice medicale pe net. Nu se face asa ceva!

| darrio2007 a răspuns:

Acolo este stomacul. Schimba alimentatia, dar ai nevoie si de un control la medic.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Mai, durerea e un semnal al creierului ca ceva e in neregula deci ca sa tragem o concluzie... ceva nu e bine! du-te la un doctor si vezi ce e stricat. multa sanatate

| FlorinPana2703 a răspuns:

Probabil ai gastrita, m-am confruntat și eu cu aceasta problema, deoarece nu aveam o alimentație echilibrată, îți iei de la farmacie un pansament gastric, să nu crezi că e plasture sau ceva, e o pastila

| FlorinPana2703 a răspuns:

Probabil ai gastrita, m-am confruntat și eu cu aceasta problema, deoarece nu aveam o alimentație echilibrată, îți iei de la farmacie un pansament gastric, să nu crezi că e plasture sau ceva, e o pastila, Dar îți recomand sa mergi la un doctor