| IoanaPuppy31 a întrebat:

de cand au inceput sa mi se dezolte sanii, am observat pe sfarcuri mici umflaturi ca niste bubite dar sunt foarte mici si abia se observa, oare de la ce sunt? Am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Da o poza si iti zichee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt glande... da-le pace, nu stoarce nimic, nu atinge nimic, ca se infecteaza.

| Raducons a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic daca te ingrijorezi, dar eu cred ca este natural asa