| Hollocause a întrebat:

Buna TPU Am 14 ani si de cand am inceput sa ma iau jos (stiti voi fetele...) Am observat ca mi-au aparut niste bubite rosii mici dar nu multe. De la ce e?straight face Fundiiii :*

Răspuns Câştigător
| MihhaaElla a răspuns:

Te-ai epilat?! Nu e bine findca se irita si cred ca asta ti s-a intamplat.Du-te la farmacie si explica farmaciste-i (fara rusine si ea este femeie) si adauga daca are o crema special si poate se rezolva.happy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pentru ca te-ai iritat. Asa se intampla. Iti va trece.

| selysol a răspuns:

Te-ai iritat foloseste crema depilatoare sau un big special creeat pentru zona intima( sunt creme pentru piele sensibila, poti sa le folosesti dupa ce dai cu bigul) baftahappy