| danasivali a întrebat:

Heyyy! Am si eu o intrebare. Sanii mei au inceput sa creasca de acum un an (in fine erau niste mici umflaturi) cand port tricouri mulate se observa putin. Problema este ca, daca port tricouri sau bluze putin de tot mai largi nici nu se observa deoarece nu mi-au crescut asa mult. Ce as putea face sa mi se observe mai mult sanii deoarece am trecut clasa a 8 a si decat eu nu prea am sanii? Ajutati-ma plizzz. Daca nu, spuneti-mi cateva trucuri pentru a parea sanii mai mari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi pe acest site:
http://www.eva.ro/......35252.html
Sa stii insa ca multor baiei le plac sanii mici. Mai important este sa fie fermi si sa aiba forma frumoasa.

| Eastwood a răspuns:

De ce vrei sa para sanii tai mai mari?
Vrei sa impresionezi un baiat?
Ai rabdare, te maturizezi, ia-ti ceva mulat daca tii asa de tare sa ti se vada sanii!

| SasNetRomania a răspuns:

Nu ai auzit de sutien push up?
un baiat serios nu il impresionezi cu corpul sau aspectul tau. Ci cu creierul tau.

| Devilgrim a răspuns:

Acum depinde cum te dezvolti...
Dupa mine o fata de are sanii mici sau mari tot acolo e, daca e pentru un baiat si vrei sa te placa pentru ca ai sanii mari incearca sa ai o inima mare e primul pas si de vrei pentru tine ca sa fii ca prietenele tale eu zic ca oricum ai timp.
Scuze ca a sunat poate dur in anumite chesti dar eu asa cred. ^_^ Bafta big grin

| xHorrorx a răspuns:

Salut ^^..Creșterea sânilor depinde foarte mult și de genetică.Dar nu înțeleg de ce atâtea complexe? :/. Oricum, până la 21 de ani,când se oprește dezvoltarea fiziologică,au timp să crească.Nu te mai stresa așa. Oricum, băiatul care te va alege, te va alege pentru caracter, nu pentru ce ai în sutien, crede-mă. big grin