| Marry104 a întrebat:

Este posibil ca un chist sinovial sa nu fie vizibil? De trei zile ma doare incheietura mainii, dar nu e umflata. Este posibil sa fie un chist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chistul este o umflătură, nu are cu să apară fără ca mâna să fie umflată.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Dureea poate fi de la efort. Sau ai fortat mana.