| PandaxUnicorn a întrebat:

Vreau sa ma duc la un medicul stomatolog pentru ca am o carie la dintii din fata, este totusi maricica, cred ca stiti la ce ma refer, vreau sa stiu daca se poate face o reparatie dentara, sau ceva de genul, si cam cat costa. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Consulta medic-ul specialist el iti poate spune se poate sa iti faca tratament care costa in functie de fiecare incepe de la 20-30 lei pe sedinta! Asa ca nu neglija dantura!