| Andreea202 a întrebat:

Ce pot face dacă mi s-au încălecat venele la încheietura mâinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa le descaleciwinking
e pe principiul: Chuck Norris era pe Moarte si Moartea i-a zis sa se dea jos de pe Ea.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Am patit si eu o data. Mi se umflase destul de rau. Mie mi-a trecut printr-un masaj mai apasat, dar a fost destul de dureros. Nu-ti spun sa faci la fel, poti consulta un medic mai bine.