| elen123 a întrebat:

Buna, vapez foarte mult de 2 zile, vreau sa ma las dar nu stiu cum, si daca as reusii sa ma las in cam cat timp ma regenerez cu totul? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te lasi brusc, trebuie sa ai doar motivatie si incredere in tine!
eu m-am lasat dupa 12 ani de fumat tigari clasice, zilnic
ma simt foarte bine!
Din punct de vedere medical iti recomand sa citesti acest articol cu intervale de timp in care organismul incepe sa se curete de efectele nocive ale fumatului https://letsyoop.com/......-de-fumat/

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu: arunci vape-ul!
Plamanii nu se mai regenereaza dupa vapare, fiindca vaporii de chimicalele introduse deja in plamani, daca au apucat sa-ti distruga celulele plamanilor, nu se mai refac niciodata.

| OvidiuSorinCupsa a răspuns:

Vai, vapează de două zile și e depedent.
Ce să zic aruncă-ți vape-urile la gunoi și la fiecare tentație dă-ți un bobârnac peste cap.