| Amali23a a întrebat:

Buna, vreau medicamente de concentrare si memorie dar pe care l-ati incercat si au functionat! Vreau ceva sigur

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Magnefort B6, te linisteste, te ajuta sau Magnerot

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Mentat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un psiholog i ti poate da sau un psihiatru medicamente nu orice medicament vezi pe internet este bun, după ce te vede medicul stie el daca ai nevoie de pastile sau nu.