| MeeLy a întrebat:

Bună! Vreau sa dau la Academia de Politie sau la subofițeri, Câmpina. Am doua masele lipsa, credeți ca voi trece proba medicala? Voi fi declarata apt sau inapt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeeLy explică (pentru AlexDorinel):

Eu am întrebat pentru ca vreau sa fiu sigura

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns:

Conteaza si dantura, conteaza sa nu ai dinti lipsa, carii sau alte semne vizibile. Daca zici ca iti lipsesc 2 masele si nu e vizibil cand vorbesti atunci posibil sa treaca cu vederea

| Ciprian09 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Esti in necunostinta de cauza tinere, se face vizita medicala, se uita si in gura sa nu fie pustiu pe acolo laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian09 a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

Citeste anexa 30/2014 si lasa vrajeala asta ieftina! nu intra toti astia care sunt rupti in doua in sistem! daca esti unul dintre ei, sterge ti contul! nu m-am referit strict la 2 masele lipsa, am scris ca se uita in gura omului sa nu fie pustiu pe acolo! e grele este?

| MeeLy explică (pentru hexagonulpentagonal):

Mulțumesc mult!

| Ciprian09 a răspuns:

Mulțumesc, asemeni! când nu mai știi ce sa zici, te legi de ceva inexistent?laughing te ai supărat asa tare păpușă mica?